Warunki ogólne

 • Właścicielem sklepu jest firma FHU MEDIA-PROJEKT Grzegorz Pruszyński z siedzibą w Tychach ul. Albatrosów 17, NIP: 6462335117, Regon: 277638771
 • Każdy klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią Regulaminu w chwili dokonywania zamówienia. Ceny wszystkich produktów w sklepie zawierają podatek VAT (są cenami brutto).
 • FHU MEDIA-PROJEKT zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.
 • Poprzez zarejestrowanie lub zalogowanie Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym do celów realizacji zamówienia oraz promocyjnych.
 • Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja - wydłużenie czasu oczekiwania - anulowanie całości zamówienia).
 • Na prośbę kupującego do zamówienia wystawiona jest faktura VAT. Faktura wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
 • Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.
 • W związku z indywidualnymi ustawieniami Państwa monitora kolorystyka rzeczywistych barw produktów może minimalnie odbiegać od przedstawionych na naszym sklepie.

Realizacja zamówienia

 • Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne i zgodne z prawdą wypełnienie formularza.
 • Zamówienia są realizowane na terenie całego kraju.
 • Koszty przesyłki pokrywa nabywca.
 • Klient ma prawo wyboru formy płatności zgodnie z formularzem zamówienia.
 • Termin realizacji zamówienia to czas między złożeniem zamówienia, a przekazaniem towaru firmie przewozowej.
 • W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania należy w obecności listonosza lub na poczcie sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.

Koszty wysyłki

Produkty wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Koszt wysyłki jest uwarunkowany sposobem płatności:

 • Wpłata na konto (priorytet) - 15
 • Pobranie (priorytet) - 20

Przy zamówieniu za kwotę większą niż 200
PRZESYŁKA JEST DARMOWA.

Odstąpienie od umowy

Konsument może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 10 dni licząc od daty dostarczenia towaru do Konsumenta w zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru w stanie nienaruszonym. Koszt usługi transportowej świadczonej przez przewoźnika pokrywa w tym przypadku Konsument.

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, z towaru kupionego w naszym sklepie Konsument może zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. 

 • Istnieje możliwość zwrotu towaru pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, czysty, pozbawiony zapachów i posiada metki.
 • Koszt przesyłki zwracanego towaru pokrywa Konsument.
 • Nie odbieramy zwrotów przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem.
 • Zwrot pieniędzy odbywa się poprzez przelanie odpowiedniej kwoty na konto bankowe wskazane przez Konsumenta, w terminie najpóźniej do 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Przed dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt na adres: sklep@morillo.pl. Temat wiadomości powinien zawierać login i numer zamówienia.

Zwroty prosimy odsyłać na adres:

FHU MEDIA-PROJEKT
ul. Albatrosów 17
43-100 Tychy

Reklamacje

Towar zakupiony w naszym sklepie podlega reklamacji (towar z wadami fabrycznymi). W tym przypadku prosimy o kontakt z nami oraz o odesłanie towaru z opisem reklamacji paczka pocztową.
Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania towaru), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszt opłaty pocztowej zostanie Państwu zwrócony niezwłocznie po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Zwrot pieniędzy odbywa się poprzez przelanie odpowiedniej kwoty na konto bankowe wskazane przez Klienta. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) sprzedający zobowiązany jest zwrócić całość kosztów poniesionych przez kupującego w związku z zamówieniem (kwota równa sumie ceny towaru i kosztów wysyłki DO klienta - koszty przesyłki zwrotnej ponosi kupujący).

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt na adres: sklep@morillo.pl. Temat wiadomości powinien zawierać login i numer zamówienia.

Reklamacje prosimy odsyłać na adres:

FHU MEDIA-PROJEKT
ul. Albatrosów 17
43-100 Tychy

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych FHU MEDIA-PROJEKT. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby FHU MEDIA-PROJEKT i przetwarzane w celu realizacji zamówienia, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, który należy zgłosić do siedziby naszej firmy.